• Týdenní letní kurz angličtiny jsem si užila. Obávala jsem se, jak vydržím týden "sedět" v učebně a soustředit se. Lekce byly hravé, takže jsem se vůbec nenudila - právě naopak. Nečekala bych, že mně výuka bude tolik bavit! Po týdnu jsem cítila posun v poslechu i vyjadřování. Pokud ztrácíte motivaci nebo máte pocit, že stojíte na jednom místě, je kurz tím pravým impulzem pro další práci. Atmosféra na kurzu byla přátelská, poznala jsem spoustu zajímavých lidí. Kurz byl super a doporučuji ho na 100 %.

  Jana Pávková
  Marketing
  ITALY STYLE LINEA, s.r.o.
 • Anglický kurz v ČR jsem absolvovala poprvé. Kurz byl perfektně zorganizován. Výuka rozčleněna do bloků, kde se pravidelně střídali oba lektoři. Líbilo se mi, že poslední den bylo možnost se zapsat na výuku dle vlastního výběru. Kurz kvalitně pokryl nároky širokého spektra studentů. Nenudil se začátečník ani pokročilý. Velmi pozitivně hodnotím i aktivity, mimo výukové bloky - výlet, košt vín, zpívání s kytarou, týmové hry... Líbila se mi přátelská atmosféra a perfektní skupina lidí, milý a pozitivní přístup obou lektorů. Pokud chtěl někdo s něčím pomoct či poradit, vždy si našli čas.

  Soňa Havlíková
  učitelka ZŠ
  Mutěnice
 • Eva Rohanová
  učitelka
  VOŠZ a SŠZ Ústí nad Labem
 • Bohdana Koplová
  úředník
  Hodonín
 • Věra Magurová
  manažer obchodu
  Opava 6
 • Jakub Urubek
  OSVČ
  Hodonín
 • Jakub Urubek
  OSVČ
  Hodonín

Po absolvování doporučuji týdenní letní intenzivní kurz. Procvičíte si zejména konverzaci, praktické využití jazyka. Pokud učitel vysvětluje či shrnuje gramatiku tak pro mě jasně, stručně, přehledně, má to systém. Je vidět, že pan Tuček má angličtinu velmi rád a jeho nadšení pro jazyk je nakažlivé. Za plus považuji, že druhým lektorem je rodilý mluvčí.

thumb Anna Hribkova
10/07/2018

5 star review  Přátelský a profesionální přístup k výuce, kde se člověk dozví i plno věcí z praxe. Super jsou i nejrůznější poznatky a zkušenosti ze života, takže si dovedete živě představit uplatnění probírané látky. Opakování na začátku hodiny je fajn na rozmluvení a domácí úkoly jsou nenásilné a záživné. Tuček English doporučuji všem, kdo hledají nejen perfektní výuku angličtiny, ale i skvělý kolektiv a učitele, se kterým pak jde výuka jedna báseň, a vy se nemůžete dočkat další hodiny.

thumb Jakub Urubek
9/03/2017

5 star review  Bezva výuka, která nenudí, škola hrou, přátelská atmosféra, takže se člověk nestydí mluvit, navíc v krásném prostředí, jednoznačně doporučuji, výborná kombinace dovolené a kurzu angličtiny.

thumb Jana Kpv
7/16/2016

5 star review  Prima výuka, příjemné prostředí a trpělivý lektor Libor 😉

thumb Gabriela Bílková
3/05/2016

5 star review  Po absolvování týdenního intenzivního kurzu na Čertových kamenech blízko obce Jeseníku, mi nezbývá nic jiného než tento kurz doporučit všem kteří si chtějí procvičit svoji pokročilejší Angličtinu nebo chtějí začít a potřebují postrčit. Byl jsem spokojen jak s ubytováním tak i s personálem který vytvářel rodinou atmosféru. Pán Tuček na mě působil jako klidný člověk a dokázal se přizpůsobit začátečníkům i pokročilým (nedělal rozdíly, žádný stres). Pána Napthina znám už delší dobu, a i přesto že je rodilý Angličan se dokázal přizpůsobit úrovni jazyka ostatních.

thumb Radek Snášel
7/11/2015

5 star review  Libor Tuček je skvělý učitel. Mám s ním dlouholeté zkušenosti.

thumb Mojmír Vlček
1/22/2015